Аналітика
Скупчення, повільні ділянки та пунктуальність за годинами
Три закономірності за останні 28 днів даних про автобуси в реальному часі.
Очікування, скупчення та інтервали · жовтень 2026 р.
На маршрутах із частим сполученням автобус кожні кілька хвилин має відчуватися саме так. Ці показники говорять, як часто так не буває.
- Додаткове очікування
- Ще не виміряно0 маршрутів із частим рухом
- Автобуси парами
- Ще не виміряно
- Великі проміжки
- Ще не виміряно
Last 28 days, 6 жовтня 2026 р. to 2 листопада 2026 р.: 26 days counted.
2 days left out because the live feed was only partly recorded or its trip numbers did not match the timetable: 8 жовтня 2026 р., 15 жовтня 2026 р..
Updated 3 листопада 2026 р..
Як часто автобуси прибувають групами, за порою доби
Значення та пояснення
2% of back-to-back buses on this route arrived bunched together: 108 626 of 4 997 450 pairs checked at stops in the last 28 days. When buses bunch, the wait after them is usually longer.
1% of pairs (73 312) had a long gap: more than 1.75 times the planned wait between them.
| Час доби | Перевірені пари | Скупчення | Довгий інтервал |
|---|---|---|---|
| Рання ранок (з 4 до 6 години) | 43 545 | 0% (120) | 0% (145) |
| Ранковий пік (з 6 до 9 ранку) | 722 741 | 3% (18 336) | 2% (16 064) |
| Середина дня (з 9 ранку до 3 дня) | 1 834 144 | 2% (32 816) | 1% (19 713) |
| Вечірній пік (з 3 до 6 вечора) | 984 082 | 4% (38 529) | 3% (24 797) |
| Вечір (з 6 до 10 вечора) | 1 071 334 | 2% (17 977) | 1% (11 863) |
| Ніч (з 10 вечора до 4 ранку) | 341 604 | 0% (848) | 0% (730) |
Маршрути, де автобуси збиваються докупи найчастіше
Найповільніші ділянки в мережі
Ділянки між двома контрольними пунктами з найнижчою фактичною швидкістю автобуса впродовж дня, з не менш ніж 20 виміряними поїздками.
| Маршрут | Звідки | Куди | Відстань | Планова швидкість | Фактична швидкість | Виміряні рейси | Повільні поїздки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 677 | ST JOSEPH H.S | BARRHAVEN CENTRE B | 490 m | 5,9 km/h | 4 km/h | 33 | 42% |
| 5 | WALLER / LAURIER E | RIDEAU A | 390 m | 4,7 km/h | 4,2 km/h | 1 349 | 14% |
| 696 | COBBLE HILL / KENNEVALE | COBBLE HILL / MARAVISTA | 470 m | 4 km/h | 5 km/h | 49 | 37% |
| 85 | LEES B | MANN / KING EDWARD | 770 m | 6,4 km/h | 6,7 km/h | 25 | 0% |
| 14 | PARKDALE / WELLINGTON | TUNNEY'S PASTURE E | 870 m | 5,1 km/h | 7,1 km/h | 26 | 0% |
| 10 | SLATER / BAY | LYON B | 330 m | 6,1 km/h | 7,1 km/h | 803 | 3% |
| 663 | PARKWAY / EARL OF MARCH H.S. | BEAVERBROOK / LEACOCK | 770 m | 15,3 km/h | 7,1 km/h | 40 | 70% |
| 11 | LINCOLN FIELDS MALL WEST | LINCOLN FIELDS 4B | 740 m | 6,1 km/h | 7,2 km/h | 587 | 3% |
| 17 | PARLIAMENT A | RIDEAU B | 770 m | 23 km/h | 7,3 km/h | 106 | 93% |
| 6 | ST PATRICK / COBOURG | MAPLE LANE / SPRINGFIELD | 1,3 km | 8,3 km/h | 7,4 km/h | 31 | 23% |
| 82 | PINECREST A | PINECREST MALL | 300 m | 6 km/h | 7,4 km/h | 618 | 2% |
| 19 | MACKENZIE KING A | PARLIAMENT B | 840 m | 5,9 km/h | 7,5 km/h | 24 | 0% |
Повільний трип тривав щонайменше в 1.5 раза довше за запланований час.
Вчасність за годинами, усі зупинки
Weekdays, Monday to Friday (18 days)
Правила, будні та вихідні
Кожне виміряне прибуття автобуса на кожну зупинку за годиною за розкладом.
- Правило OC Transpo: не раніше ніж на 1 хвилину і не пізніше ніж на 5 хвилин. OC Transpo вимірює це лише на контрольних пунктах, тобто на зупинках, час на яких визначено розкладом. На інших зупинках вказаний час є оцінкою між контрольними пунктами.
- Порівняно з часом, який бачать пасажири: не більше ніж на 5 хвилин раніше або пізніше, на кожній зупинці.
Weekdays, Monday to Friday (18 days)
Least on time: 16, 65% within 5 minutes of the times riders see (325 859 buses).
Most on time: 5, 90% (106 471 buses).
| Година (за розкладом) | Виміряні автобуси | Вчасно, за часом, який бачать пасажири | Вчасно за правилом OC Transpo (контрольні пункти) | Раніше більш ніж на 1 хвилину | Запізнення більше ніж на 5 хвилин |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 68 888 | 90% | 73% | 20% | 9% |
| 1 | 24 944 | 90% | 69% | 23% | 9% |
| 2 | 12 954 | 83% | 63% | 24% | 14% |
| 3 | 8 214 | 84% | 64% | 24% | 14% |
| 4 | 29 176 | 89% | 74% | 15% | 10% |
| 5 | 106 471 | 90% | 79% | 14% | 9% |
| 6 | 255 487 | 88% | 77% | 14% | 12% |
| 7 | 350 105 | 79% | 70% | 14% | 20% |
| 8 | 348 713 | 70% | 62% | 13% | 29% |
| 9 | 287 626 | 78% | 67% | 15% | 21% |
| 10 | 271 428 | 84% | 71% | 18% | 15% |
| 11 | 264 577 | 84% | 71% | 18% | 15% |
| 12 | 264 876 | 81% | 70% | 16% | 18% |
| 13 | 262 493 | 82% | 70% | 17% | 17% |
| 14 | 285 982 | 79% | 67% | 16% | 20% |
| 15 | 330 509 | 70% | 61% | 15% | 28% |
| 16 | 325 859 | 65% | 56% | 15% | 33% |
| 17 | 332 967 | 67% | 58% | 15% | 31% |
| 18 | 304 145 | 73% | 62% | 17% | 25% |
| 19 | 237 549 | 79% | 69% | 16% | 19% |
| 20 | 210 923 | 82% | 71% | 15% | 17% |
| 21 | 195 328 | 82% | 71% | 15% | 17% |
| 22 | 158 393 | 83% | 71% | 15% | 16% |
| 23 | 118 358 | 86% | 73% | 17% | 12% |
Weekends, Saturday and Sunday (8 days)
Least on time: 16, 62% within 5 minutes of the times riders see (93 647 buses).
Most on time: 2, 88% (3 909 buses).
| Година (за розкладом) | Виміряні автобуси | Вчасно, за часом, який бачать пасажири | Вчасно за правилом OC Transpo (контрольні пункти) | Раніше більш ніж на 1 хвилину | Запізнення більше ніж на 5 хвилин |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 24 170 | 88% | 69% | 25% | 10% |
| 1 | 9 422 | 86% | 69% | 23% | 12% |
| 2 | 3 909 | 88% | 64% | 27% | 8% |
| 3 | 3 161 | 88% | 67% | 28% | 9% |
| 4 | 4 679 | 83% | 72% | 15% | 17% |
| 5 | 13 503 | 84% | 72% | 14% | 16% |
| 6 | 29 829 | 87% | 79% | 11% | 12% |
| 7 | 51 033 | 86% | 78% | 11% | 14% |
| 8 | 65 091 | 83% | 77% | 9% | 17% |
| 9 | 79 034 | 77% | 73% | 8% | 22% |
| 10 | 85 627 | 74% | 70% | 8% | 25% |
| 11 | 89 128 | 70% | 66% | 8% | 29% |
| 12 | 91 374 | 69% | 65% | 8% | 31% |
| 13 | 92 471 | 66% | 63% | 8% | 34% |
| 14 | 93 430 | 63% | 61% | 8% | 36% |
| 15 | 93 361 | 64% | 61% | 7% | 36% |
| 16 | 93 647 | 62% | 60% | 7% | 37% |
| 17 | 91 255 | 64% | 61% | 9% | 36% |
| 18 | 85 904 | 66% | 63% | 8% | 34% |
| 19 | 76 368 | 71% | 65% | 9% | 29% |
| 20 | 71 084 | 77% | 69% | 11% | 23% |
| 21 | 63 464 | 80% | 71% | 12% | 19% |
| 22 | 55 533 | 83% | 72% | 13% | 17% |
| 23 | 43 162 | 87% | 72% | 17% | 12% |
Last 28 days, 6 жовтня 2026 р. to 2 листопада 2026 р.: 21 days counted.
2 days left out because the live feed was only partly recorded or its trip numbers did not match the timetable: 8 жовтня 2026 р., 12 жовтня 2026 р..
Updated 3 листопада 2026 р..
Як часто автобуси прибувають групами, за порою доби
Значення та пояснення
2% of back-to-back buses on this route arrived bunched together: 11 696 of 756 220 pairs checked at stops in the last 28 days. When buses bunch, the wait after them is usually longer.
1% of pairs (9 254) had a long gap: more than 1.75 times the planned wait between them.
| Час доби | Перевірені пари | Скупчення | Довгий інтервал |
|---|---|---|---|
| Рання ранок (з 4 до 6 години) | 8 830 | 1% (51) | 1% (64) |
| Ранковий пік (з 6 до 9 ранку) | 150 192 | 2% (3 573) | 2% (2 861) |
| Середина дня (з 9 ранку до 3 дня) | 240 950 | 1% (1 514) | 0% (1 122) |
| Вечірній пік (з 3 до 6 вечора) | 179 472 | 3% (4 942) | 2% (3 935) |
| Вечір (з 6 до 10 вечора) | 127 919 | 1% (1 538) | 1% (1 191) |
| Ніч (з 10 вечора до 4 ранку) | 48 857 | 0% (78) | 0% (81) |
Маршрути, де автобуси збиваються докупи найчастіше
Найповільніші ділянки в мережі
Ділянки між двома контрольними пунктами з найнижчою фактичною швидкістю автобуса впродовж дня, з не менш ніж 20 виміряними поїздками.
| Маршрут | Звідки | Куди | Відстань | Планова швидкість | Фактична швидкість | Виміряні рейси | Повільні поїздки |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | CEGEP GABRIELLE-ROY | de la CITÉ-DES-JEUNES/PERRAS | 340 m | 10,2 km/h | 2,6 km/h | 36 | 89% |
| 73 | QUAI LOCAL de la CITÉ #9 | de la GAPPE/de la CITÉ | 490 m | 7,2 km/h | 2,6 km/h | 225 | 69% |
| 35 | CEGEP GABRIELLE-ROY | de la CITÉ-DES-JEUNES/PERRAS | 310 m | 9,4 km/h | 2,9 km/h | 292 | 68% |
| 831 | CEGEP GABRIELLE-ROY | de la CITÉ-DES-JEUNES/TALBOT | 500 m | 7,4 km/h | 3,5 km/h | 20 | 60% |
| 833 | Départ école secondaire de l'île | MONTCLAIR/DUCHARME | 960 m | 9,6 km/h | 3,5 km/h | 29 | 79% |
| 829 | Départ école secondaire de l'île | SAINT-JOSEPH/de LORIMIER | 1,3 km | 13 km/h | 3,9 km/h | 40 | 90% |
| 38 | TERMINUS FREEMAN | SAINT-JOSEPH/JEAN-PROULX | 490 m | 16,6 km/h | 4,2 km/h | 497 | 73% |
| 39 | TERMINUS FREEMAN | SAINT-JOSEPH/JEAN-PROULX | 490 m | 16,8 km/h | 4,2 km/h | 407 | 80% |
| 49 | CEGEP GABRIELLE-ROY | de la CITÉ-DES-JEUNES/PERRAS | 410 m | 24,5 km/h | 4,3 km/h | 293 | 77% |
| 56 | CEGEP GABRIELLE-ROY | de la CITÉ-DES-JEUNES/PERRAS | 340 m | 20,3 km/h | 4,5 km/h | 61 | 85% |
| 740 | ÉCOLE SAINT-JOSEPH | ALEXANDRE-TACHÉ/CHÂTEAUBRIAND | 2,7 km | 16,5 km/h | 4,8 km/h | 23 | 100% |
| 437 | ÉCOLE SECONDAIRE MONT-BLEU | DANIEL-JOHNSON/LUCIEN-BRAULT | 1,9 km | 14,2 km/h | 4,8 km/h | 21 | 67% |
Повільний трип тривав щонайменше в 1.5 раза довше за запланований час.
Вчасність за годинами, усі зупинки
Weekdays, Monday to Friday (16 days)
Правила, будні та вихідні
Кожне виміряне прибуття автобуса на кожну зупинку за годиною за розкладом.
- Правило OC Transpo: не раніше ніж на 1 хвилину і не пізніше ніж на 5 хвилин. OC Transpo вимірює це лише на контрольних пунктах, тобто на зупинках, час на яких визначено розкладом. На інших зупинках вказаний час є оцінкою між контрольними пунктами.
- Порівняно з часом, який бачать пасажири: не більше ніж на 5 хвилин раніше або пізніше, на кожній зупинці.
Weekdays, Monday to Friday (16 days)
Least on time: 16, 64% within 5 minutes of the times riders see (91 791 buses).
Most on time: 4, 96% (459 buses).
| Година (за розкладом) | Виміряні автобуси | Вчасно, за часом, який бачать пасажири | Вчасно за правилом OC Transpo (контрольні пункти) | Раніше більш ніж на 1 хвилину | Запізнення більше ніж на 5 хвилин |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 13 631 | 88% | 71% | 15% | 11% |
| 1 | 1 436 | 94% | 75% | 17% | 5% |
| 4 | 459 | 96% | 74% | 7% | 1% |
| 5 | 23 363 | 94% | 79% | 9% | 5% |
| 6 | 69 163 | 91% | 75% | 11% | 7% |
| 7 | 97 340 | 84% | 69% | 10% | 15% |
| 8 | 85 788 | 80% | 67% | 9% | 19% |
| 9 | 59 358 | 84% | 68% | 10% | 15% |
| 10 | 54 655 | 89% | 72% | 12% | 10% |
| 11 | 58 328 | 90% | 73% | 13% | 9% |
| 12 | 61 128 | 86% | 71% | 11% | 12% |
| 13 | 60 079 | 87% | 71% | 11% | 12% |
| 14 | 58 638 | 85% | 69% | 11% | 14% |
| 15 | 99 261 | 77% | 62% | 12% | 21% |
| 16 | 91 791 | 64% | 54% | 9% | 35% |
| 17 | 93 395 | 67% | 57% | 9% | 32% |
| 18 | 68 829 | 79% | 67% | 9% | 20% |
| 19 | 48 743 | 82% | 71% | 7% | 17% |
| 20 | 42 845 | 84% | 70% | 9% | 15% |
| 21 | 41 547 | 86% | 74% | 7% | 13% |
| 22 | 41 377 | 88% | 74% | 10% | 11% |
| 23 | 32 727 | 89% | 74% | 11% | 9% |
Weekends, Saturday and Sunday (5 days)
Least on time: 15, 76% within 5 minutes of the times riders see (12 466 buses).
Most on time: 7, 93% (9 063 buses).
| Година (за розкладом) | Виміряні автобуси | Вчасно, за часом, який бачать пасажири | Вчасно за правилом OC Transpo (контрольні пункти) | Раніше більш ніж на 1 хвилину | Запізнення більше ніж на 5 хвилин |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2 650 | 88% | 78% | 7% | 11% |
| 1 | 295 | 93% | 74% | 18% | 6% |
| 5 | 40 | 83% | 60% | 15% | 5% |
| 6 | 2 514 | 92% | 76% | 9% | 7% |
| 7 | 9 063 | 93% | 80% | 9% | 5% |
| 8 | 11 324 | 90% | 78% | 9% | 8% |
| 9 | 11 686 | 91% | 78% | 9% | 8% |
| 10 | 12 833 | 87% | 75% | 8% | 11% |
| 11 | 11 408 | 88% | 71% | 11% | 11% |
| 12 | 12 109 | 84% | 71% | 9% | 15% |
| 13 | 12 877 | 83% | 68% | 9% | 16% |
| 14 | 13 135 | 82% | 68% | 8% | 17% |
| 15 | 12 466 | 76% | 65% | 8% | 22% |
| 16 | 12 485 | 78% | 66% | 7% | 21% |
| 17 | 12 501 | 78% | 69% | 5% | 21% |
| 18 | 11 655 | 82% | 73% | 5% | 17% |
| 19 | 9 971 | 77% | 69% | 4% | 22% |
| 20 | 9 551 | 82% | 71% | 6% | 17% |
| 21 | 8 458 | 83% | 73% | 6% | 16% |
| 22 | 9 100 | 84% | 75% | 5% | 15% |
| 23 | 6 674 | 84% | 74% | 7% | 15% |
Як це вимірюється
- Час прибуття є останнім прогнозом у реальному часі, зробленим не раніше ніж за 10 хвилин до запланованого часу. Це не записане відчинення дверей.
- Зграя: два автобуси того самого маршруту й напрямку прибули на зупинку з інтервалом, меншим за чверть запланованого. Кожну пару порівнюють з інтервалом, який розклад передбачав між цими двома рейсами.
- Швидкість: час, який рейс витратив між двома контрольними пунктами, порівняно з часом за розкладом. Відрізки коротші за 300 метрів або 1 хвилину не вимірюються.
- Дні, коли дані наживо були записані лише частково або коли номери рейсів не збігалися з розкладом, не враховуються й наведені в переліку. День, який ще не виміряно, ніколи не показується як нуль.
- Лінії O-Train не враховано: OC Transpo не публікує поточних позицій поїздів.